Кошик
255 відгуків
Новинка!!! Металлоискатель Фортуна ПРО-2Купить
+380979484477
Фільтри
Ціна
Наявність
Акція
Контакти
Інтернет магазин "Amadeus"
+380979484477
+380666780788
Андрій Олександрович
УкраїнаКиїв

Патронташі

Що важливо на полюванні? Щоб Ваші патрони завжди були на місці і під рукою. Тому використовуйте пояса-патронташі або комбіновані футляри для патронів різного типу зброї.

Пояси-патронташі дуже хороші і якісні в своєму застосуванні, тому що дозволяють переносити велику кількість патронів, а також їх використання дуже зручно під час полювання. Ви можете без проблем регулювати довжину пояса. Також цей вид продукції, що стане в нагоді для кожного наполегливого мисливця, має ремінь через плече, що спрощує перенесення патронів. Пояс-патрноташ дуже корисний аксессуар який просто зобов'язаний мати кожен мисливець!

Якщо Ви бажаєте не обтяжувати себе поясами або ременями, в яких будете зберігати патрони, придбайте собі комбінований футляр для патронів. Це і зручно, і надійно! Все футляри виготовлені тільки з натуральної шкіри, тому не хвилюйтеся за їх якість. Ви зможете прикріпити такий футляр на пояс і легко діставати звідти патрони, коли Вам буде потрібно. А деякі футляри мають плечові ремені, що теж вказує на їх багатофункціональність під час перенесення патронів. Немає нічого кращого, ніж відчувати себе професіоналом мисливської справи, маючи все необхідне під рукою!
facebook twitter
у вигляді галереїу вигляді списку

Что важно на охоте? Чтобы Ваши патроны всегда были на месте и под рукой. Поэтому используйте пояса-патронтажи или комбинированные футляры для патронов разного типа оружия.

Пояса-патронташи очень хорошие и качественные в своем применении, потому что позволяют переносить большое количество патронов, а также их использование очень удобно во время охоты. Вы можете без проблем регулировать длину пояса. Также этот вид продукции, что пригодится для каждого настойчивого охотника, имеет наплечный ремень, что упрощает переноску патронов. Пояс-патрнотаж очень полезный аксессуар который должен иметь каждый охотник!

Если Вы желаете не утруждать себя поясами или ремнями, в которых будете хранить патроны, приобретите себе комбинированный футляр для патронов. Это и удобно, и надежно! Все футляры изготовлены только из натуральной кожи, потому не волнуйтесь за их качество. Вы сможете прикрепить такой футляр на пояс и легко доставать оттуда патроны, когда Вам буде нужно. А некоторые футляры имеют плечевые ремни, что тоже указывает на их многофункциональность во время переноски патронов. Нет ничего лучшего, чем чувствовать себя профессионалом охотничьего дела, имея все необходимое под рукой!