Кошик
255 відгуків
Новинка!!! Металлоискатель Фортуна ПРО-2Купить
+380979484477
Фільтри
Ціна
Наявність
Акція
Контакти
Інтернет магазин "Amadeus"
+380979484477
+380666780788
Андрій Олександрович
УкраїнаКиїв

Тюнінг зброї

Пропонуємо різноманітні вироби для тюнінгу Вашої зброї: планки Пікатіні, тактичні цівки - квадрейли, бічні кронштейни з планками Пікатіні для встановлення на ластівчин хвіст, пістолетні рукоятки, рукоятки управління вогнем, ДТК, буфери віддачі, приклади, антабки, тромікси і інші вироби здатні вивести Вашу зброю на новий рівень.

Багато сучасні пристрої просто неможливо встановити на стару (нетюнінговану) зброю. Ось тут нам на допомогу прийде квадрейл або бічній кронштейн, і встановити такі пристосування як різні приціли, ліхтарі, ЛЦВ і багато чого іншого не буде проблемою! Для кращої ергономіки варто встановити ручку перенесення вогню (передня рукоятка управління вогнем) і анатомічну пістолетну рукоятку, яка забезпечить Вам надійний хват і утримання зброї.
Також чудовим доповненням до Вашої зброї стане хороший ДТК (дульне гальмо компенсатор) і телескопічний приклад з демпфером віддачі, ці два аксесуари допоможуть Вам значно знизити віддачу, в результаті чого більш влучна прицільна стрільба Вам гарантована! Крім того стандартний приклад, на відміну від телескопічного володіє істотними мінусами, наприклад при перенесенні зброї або взимку, коли на Вас багато одягу, занадто довгий, як і занадто короткий приклад буде доставляти певні незручності і відповідно це може впливати на якість стрільби. Телескопічний приклад Ви завжди можете зручно налаштувати "під себе" і під певні потреби, що в свою чергу дозволить поліпшити Ваші результати.
Не менш важливими поліпшеннями буде установка різних буферів віддачі, троміксів антабок і інших аксесуарів які допоможуть зробити поводження з Вашою зброєю зручнішим та приємнішим.

facebook twitter
у вигляді галереїу вигляді списку
1 2 ... 6

Предлагаем различные изделия для тюнинга Вашего оружия: планки пикатини, тактические цевья - квадрейлы, боковые кронштейны с планками пикатини для установки на ласточкин хвост, пистолетные рукоятки, рукоятки управления огнем, ДТК, буфер отдачи, приклады, антабки, тромиксы и другие изделия способные вывести Ваше оружие на новый уровень.

Многие современные устройства просто невозможно установить на старое (нетюнингованое) оружие. Вот тут нам на помощь прийдет квадрейл либо боковой кронштейн, и установить такие приспособления как различные прицелы, фонари, ЛЦУ и многое другое не будет проблеммой! Для лучшей эргономики стоит установить ручку переноса огня (передняя рукоятка управления огнем) и анатомическую пистолетную рукоять, которая обеспечит Вам надежный хват и удержание оружия.
Также великолепным дополнением к Вашему оружию станет хороший ДТК (дульный тормоз компенсатор) и телескопический приклад с демпфером отдачи, эти два аксесуара помогут Вам значительно снизить отдачу, в результате чего более меткая прицельная стрельба Вам гарантирована! Кроме того стандартный приклад, в отличии от телескопического обладает существенными минусами, например при переносе оружия либо зимой, когда на Вас много одежды, слишком длинный, как и слишком короткий приклад будет доставлять определенные неудобства и соответственно это может влиять на качество стрельбы.  Телескопический приклад Вы всегда можете удобно настроить "под себя" и под определенные нужды, что в свою очередь позволит улучшить Ваши результаты.
Не менее важными улучшениями будет установка различных буферов отдачи, тромиксов антабок и прочих аксесуаров которые помогут сделать обращение с Вашим оружием более удобным и приятным.